Поділитися публікацією:

Сьогодні в Івано-Франківську відбувається чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

На засіданні начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський заявив, що на Прикарпатті не загинули тварини та спростував причетність до ситуації агрохолдингу “Мрія”, повідомляє Фіртка

“Підприємець, який має земельну ділянку, обробила землю. Хто не пас корову, той не знає. Тварини пішли в ту пшеницю, попаслися, і в них трапилося здуття. Не загинуло жодної тварини. Жінка потрапила в реанімацію, але не через отруєння. Агрохолдинг “Мрія” до цього немає відношення”, – розповів Роман Гурський.

Нагадаємо, інцидент трапився ввечері 22 травня.  Місцеві мешканці у всьому звинувачують агрохолдинг «Мрія», який напередодні окроплював у селі пшеничні поля.

За словами чиновника, інформація, подана у ЗМІ, є роздутою.

Як переконує Р. Гурський жодна тварина не загинула, а жінка, яка пасла корів перебуває у задовільному стані.

До слова, схожа ситуація трапилась рік тому в селищі Отинія, що в Коломийському районі. Тоді мешканці вимагали припинити скроплення полів агрофірмою «Оскар». Люди скаржилися, що це спричиняло захворювання дітей, гинула риба, птиця і бджоли.

 


Поділитися публікацією:
Теги: