Поділитися публікацією:

Коломийський суд розглядає справу про визнання протиправним та скасування наказу про застосування дисциплінарного стягнення щодо виховательки Коломийського дошкільного навчального закладу № 21 «Пролісок».

Коломийський міськрайонний суд розглядає справу за позовом особи Г. до Управління освіти Коломийської міської ради про визнання протиправним та скасування наказу про застосування дисциплінарного стягнення у вигляді догани та відшкодування моральної шкоди, інформує WestNews.

Нагадаємо, особа Г. посилається на те, що працює вихователем Коломийського ДНЗ № 21 з 23 вересня 1993 року по даний час. Наказом завідувача ДНЗ № 21  «Пролісок»  від 28 вересня 2017 року № 87-К «Про оголошення догани» відносно позивачки застосовано захід стягнення за порушення трудової дисципліни у вигляді догани з підстав відсутності на робочому місці 04 вересня 2017 року.

31 серпня 2017 року особою Г. на ім’я завідувача ДНЗ подано заяву про надання відпустки без збереження заробітної плати терміном на 12 календарних днів на період з 04 по  15 вересня 2017 року у зв’язку з сімейними обставинами. При цьому  в тексті згаданої заяви зазначено про обов’язковість надання такої відпустки як інваліду 3 групи, згідно п. 6 ч. 2 ст. 25 Закону України «Про відпустки».

Однак завідувачем ДНЗ відмовлено особі Г. у наданні відпустки без збереження заробітної плати в період з 04 по 15 вересня 2017 року, натомість таку відпустку надано з 05 вересня, а день, з якого позивачка просила про відпустку (04 вересня 2017 року) зараховано як прогул та стосовно відносно останньої дисциплінарне стягнення у вигляді догани та безпідставно позбавлено винагороди за сумлінну працю в розмірі 25 % за жовтень 2017 року.

Позивачка вважає наказ неправомірним і таким, що не ґрунтується на вимогах законодавства України та винесений з мотивів особистої неприязні до особи Г. завідувачкою ДНЗ.

Судове засідання, яке мало відбутися 25 травня не відбулось у зв’язку з неявкою представника позивачки. Таким чином справу відкладено на 29 травня 2018 року 10.35 год.

Нагадаємо, директорку Коломийського дошкільного закладу “Пролісок” притягнули до відповідальності.


Поділитися публікацією: