Поділитися публікацією:

Шість проектів обрано для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту.

В Мінмолодьспорту відбулось засідання міжвідомчої комісії з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію палаців спорту, інформує Фіртка із посиланням на Міністерство молоді і спорту України.

Загалом з державного бюджету було виділено 150 мільйонів гривень. Відповідна комісія розглянула 11 проектів, з яких обрала лише 6.

За результатами роботи було обрано проекти на будівництво багатофункціональних спортивних комплексів у місті Вінниця  – 27 млн. грн., в Тернополі  – 27 млн. грн.,  Черкасах  – 27 млн. грн., Львові – 27 млн. грн., Хмельницькому – 27 млн. грн., та на території Шпанівської сільської ради в Рівенській області – 15 млн. грн.

Як відомо в Івано-Франківську на території обласної дитячо-юнацької спортивної школи планували спорудити спортивний комплекс (легкоатлетичний багатофункціональний манеж) площею близько 2 га.  Як повідомлялось комплекс орієнтовно на 5 тисяч посадочних місць, з паркінгом на 500 місць для авто.

Втім частина франківців виступили проти будівництва на території по вулиці Шухевичів, а міська влада так і не запропонувала області альтернативної земельної ділянки для будівництва.

Голова Івано-Франківської облради Олександр Сич на своїй сторінці у Фейсбук обурився, що Франківськ втратив можливість отримати гроші на початок будівництва спортивного комплексу.

“Всі гуртом подякуймо Мерінову, Павліву та «спортивній громадськості», які ставши на захист захланних інтересів декількох обивателів, які захопили шматки стадіону на вул. Шухевичів у м. Івано-Франківську та вчинивши дебош на сесії обласної ради, зірвали прийняття відповідного рішення, а отже і можливість почати реалізацію проекту будівництва спортивного комплексу та отримати таку державну субвенцію. А місто, попри обіцянки, поки що іншої придатної земельної ділянки запропонувати не змогло”, – йдеться у повідомленні.


Поділитися публікацією:
Теги: