Поділитися публікацією:

На Яремчанщині працівники ювенальної превенції та соцслужби вилучили у непутящої матері двох малолітніх дітей.

Навідавшись до будинку 33-річної мешканки Микуличина, поліцейські та представники служби у справах дітей Яремчанської міськради застали жінку сплячою після чергової пиятики. У занедбаному помешканні без нагляду дорослих перебували 2-річна дівчинка та її 5-річний братик, повідомили в Ювенальній превенції Прикарпаття, пише Вільне.ІНФО з посиланням на КУРС.

Ще двоє старших дітей у цей час були з батьком на його роботі. Їхня матір раніше вже потрапляла в поле зору поліції через недогляд за неповнолітніми синами та доньками, але це, як видно, жодним чином не вплинуло на її ставлення до батьківських обов’язків. Наразі двох менших діток вилучили з сім’ї, їм надана необхідна допомога.

За ухилення від забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей безвідповідальну матір вже вдруге притягнуто до адмінвідповідальності за ст. 184 КУпАП. А надалі, якщо жінка й цього разу не опам’ятається і не піклуватиметься про дітей, вона може бути навіть позбавлена батьківських прав на них.


Поділитися публікацією: