Поділитися публікацією:

Нагадаємо, ввечері, 8 червня, у Коломийському економіко-правовому коледжі вдруге стався обвал.

Близько 20.00 години обрушилась частина даху. Зафільмували обвал перехожі коломияни. Власне, вони і виклали відео у соцмережі.

Частина будівлі коледжу уже обвалилася у травні минулого року.

Відтоді ремонтних робіт фасаду не проводили. А студенти продовжували своє навчання у напівзруйнованому приміщенні.

Після другого обвалу міський голова Коломиї Ігор Слюзар відмітив, що повідомлення про обвал не надали ні директор, ні адміністрація коледжу.

“На комісії ми постановили закрити заклад другий раз до демонтажу тих частин даху, які обвалились. Зобов’язали директора негайно демонтувати конструкцію”, – зазначив міський очільник Коломиї.

Проте, як зясували “Подробиці“ директор коледжу запевняє – ніякої небезпеки для студентів немає. Тому навчальний заклад не закрили.

Однак на думку правоохоронців заняття директор повинен був зупинити. Деталі дивіться у сюжеті:

Варто зазначити, ця будівля 1964 року побудови, до коледжу у ній був один з корпусів заводу “Сільмаш”.

Довідка Фіртки:

Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ – вищий державний навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації, структурний підрозділ Київського національного торговельно-економічного університету.

КНТЕУ створено за наказом Міністерства освіти і науки України № 214 від 19 червня 1996 р. У коледжі здійснюється підготовка спеціалістів за державним замовленням, договорами з юридичними та фізичними особами для виробничих підприємств та організацій і сфери послуг.

Коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст. Навчання здійснюють як з відривом (денна форма навчання), так і без відриву від виробництва (заочна) шляхом поєднання цих форм.

В коледжі навчаються студенти з різних областей України: Чернівецької, Закарпатської, Волинської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької.


Поділитися публікацією: