Поділитися публікацією:

На початку лютого цього року в малесенького сина гравця Прикарпаття Романа Бочкура лікарі діагностували гепатобластому печінки.

Батьки поїхали до Києва й розпочали лікування в інституті раку. Цей діагноз виліковний, тільки, як завжди, багато чого залежить від вчасності й кількості коштів, яких треба непомірно багато.

Втім, як кажуть “біда не приходить одна”. 18 травня стало відомо, що онкохворобу діагностували також і у дружини футболіста – Віри Бочкур. Про це молода мама повідомила на своїй сторінці у соцмережі, пише Бліц-інфо.

Довго думала написати чи ні, багато сумнівів і страху, але тримати в собі, це ще важче і гірше! Пишу про це, а самій до кінця важко усвідомити, що від завтра я почну лікування. Дико звучить, але мені також діагностували рак… Просто прошу за ваші молитви і підтримку. Страшно, але я вірю, що  ми зможемо і це пройти… Можливо через деякий час я зможу зрозуміти, для чого було це випробування…“, – поділилась Віра Бочкур.

Тож зараз сім’ї Романа Бочкура, як ніколи необхідна наша допомога і підтримка. Адже для боротьби за одужання дружини і синочка, Роману необхідні дуже великі кошти. Кожна гривня зараз дуже важлива.

Кошти можна перерахувати на картку Приватбанку :

5168 7427 1164 1195 Бочкур Віра (дружина Романа)


Поділитися публікацією: