Поділитися публікацією:

Впродовж травня в Івано-Франківську та області зареєстрували 90 нових легковиків,  кожен з яких в середньому коштував по 30 тисяч доларів США.

Загальна вартість зареєстрованих автомобілів у регіоні минулого місяця перевищила 2,5 мільйони доларів США, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання. Про це  повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найбільша частка автомобілів, які купили в Івано-Франківську та області, входить у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів. Таких автомобілів 61%.

Ще 21% зареєстрованих авто були дорожчими 35 тисяч. Середня вартість автомобіля в регіоні у травні становить 30 тисяч доларів США.

Найчастіше купували автомобілі марки Toyota. Минулого місяця на Прикарпатті зареєстрували 16 таких машини на суму 600 тисяч доларів.

Також часто купували Hyundai і Kia – 9 і 8 проданих авто відповідно. Серед моделей найкращі продажі були в кросоверів Toyota RAV4 і Hyundai Tucson.

Загалом, у травні українці витратили понад 200 мільйонів доларів на нові автомобілі. Кількість проданих авто у травні становила понад 6,6 тисяч. Серед них були як преміальні машини, так і російські ВАЗ та УАЗ.

Нагадаємо, у квітні у в Івано-Франківську та області зареєстрували 90 нових автомобілів, серед яких найпопулярнішими також були японські та корейські авто.


Поділитися публікацією:
Теги: