Поділитися публікацією:

Ще навесні в Івано-Франківську запровадили ініціативу baby-box. Пакунки отримують сім’ї пільгових категорій.

Серед них: учасники АТО; батьки двійні чи трійні; у яких народилася п’ята і більше дитина; молоді студентські сім’ї, що на момент батьківства не досягли 21 року.

Тоді, за словами ініціатора ідеї, міського голови Руслана Марцінківа, перелік родин планували розширювати. І вже сьогодні рішенням виконавчого комітету до списку додали матусь з інвалідністю 1 і 2 групи.

У подарунковому пакунку – речі першої необхідності для малюків: серветки, підгузки, одяг для новонароджених, засоби гігієни та догляду, постіль та пелюшки. За останні три місяці baby-box отримали півтора десятка сімей.

До слова, пакунки передчачені тільки для батьків з франківською пропискою.

«Так ми намагаємось підтримати соціально незахищених франківців у турботах та радостях їхнього батьківства. Можливо, це й незначний крок, однак особисто переконався, що новоспеченим батькам такий подарунок до вподоби. Нам важливо піклуватися про ті родини, які найбільше потребують нашої уваги», – зауважив Руслан Марцінків.

Як писала Фіртка, Вaby-box – це набір необхідних засобів для новонароджених дітей. Такі бокси зможуть отримувати п’ять категорій сімей, які зареєстровані в Івано-Франківську.

Зокрема, для дітей, які народились в сім’ях учасників АТО, при народженні двійні, трійні, коли в сім’ї є п’ятеро і більше дітей.

Крім того такі бокси отримуватимуть молоді сім’ї, де обоє батьків студенти до 21 року.

Довідка Фіртки:

У 1939 році фінський уряд почав унікальну традицію. Всім вагітним жінкам видавали коробку з набором найнеобхіднішого на перший час одягу для дитини, постільною білизною та іграшками, а сама коробка використовувалась як дитяче ліжечко. Сенс всього цього – дати дітям однакові стартові позиції в житті незалежно від статусу їх батьків.

 


Поділитися публікацією:
Теги: