Поділитися публікацією:

 27 червня, в Долині відбулось засідання тридцять дев’ятої сесії міської ради.

Перед депутатами відзвітував головний лікар Долинської центральної районної лікарні Мирослав Вакалюк. Він розповів, що в місті, на відміну від району, покращується демографічна ситуація, пише ГК.

“У 2016 році ми мали тривідсотковий приріст населення в Долині, в 2018 – п’ятивідсотковий. За перший квартал цього року теж позитивні показники – це при тому, що район дає мінусовий приріст”, – сказав Мирослав Вакалюк.

За його словами, внаслідок проведення медичної реформи кожен сімейний лікар зараз має робоче місце, обладнане сучасними апаратами УЗД, ЕКГ та іншими.

“Сімейні лікарі готові до проведення реформи первинної ланки. Ходять чутки, що з 1 липня не будуть надавати допомогу тим, хто не підписав декларацію. Це неправда, допомога буде – як працюєм, так і працюватимемо в поліклініці. Це суто наше питання”, – додав головний лікар.

За словами Мирослава Вакалюка, долиняни вже заповнили близько восьми тисяч декларацій з лікарями. Він також поділився думками щодо майбутнього ЦРЛ.

“В нас у стаціонарі є 245 ліжок. При цьому вранці лежить, умовно кажучи, 245 чоловік, ввечері – лише 50. Моя думка – нашій лікарні потрібно 150 ліжок, решта – робити як денні стаціонари: людина покапалась і пішла додому. Не потрібно оцих “лікарняних тюрем”, зараз 2018 рік. Ліжкомісця потрібно оптимізувати”, – вважає Мирослав Вакалюк.

 


Поділитися публікацією: