Поділитися публікацією:

Спеціалісти управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели позапланову перевірку готельно-відпочинкового комплексу вілла «Парламент», в якому отруїлося щонайменше восьмеро людей.

Про це Фіртці повідомили у відомстві.

“Недоліки, виявлені при проведенні санітарно-епідеміологічного обстеження підтвердились: не проводиться очистка та дезінфекція обладнання та інвентарю, відсутні дезінфікуючі засоби; не впорядковано зберігання та видалення відходів, очистка та дезінфекція смітникових контейнерів, смітникові ящики не обладнані кришками; вода, яка використовується у виробництві харчових продуктів, не відповідає вимогам, установленої до води питної призначеної до споживання людиною, відсутній дозвіл на спецводокористування джерелами води. До роботи допускається персонал, який не пройшов черговий медичний огляд та навчання з гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів, що підтверджено відповідними записами оператора ринку; харчові продукти не захищені від забруднення при проведенні виробництва харчової продукції, зберігаються без належного маркування; не проводиться результативна боротьба із шкідниками та гризунами; не дотримується та не контролюється температурний режим, який унеможливлює розмноження мікроорганізмів, не ведеться контроль температурного режиму в холодильнику, відсутні супровідні документи на харчові продукти”, – розповіли в ДПСС.

За результатами перевірки було прийнято рішення про призупинення роботи готельно-відпочинкового комплексу вілли «Парламент».

За виявлені недоліки на винних накладено штраф у розмірі 6 мінімальних заробітних плат (22 632 грн).

Нагадаємо, 27 червня до інфекційного відділення Яремчанської ЦМЛ із симптомами харчового отруєння госпіталізовано 5 осіб, з них 4 особи до 15 років. Станом на 20.00 годину 28 червня до Яремчанської ЦРЛ госпіталізовано 8 осіб.


Поділитися публікацією: