Поділитися публікацією:

У неділю, 1 липня, в Івано-Франківську на вулиці Стуса відкрили для богослужінь новозведений храм Святого апостола Юди Тадея. Церкву будували 8 років, пише КУРС.

Святиню спільними зусиллями зводили впродовж восьми років. Протягом цього часу вдалося не лише побудувати храм, але й виконати в ньому чудовий іконописний розпис, пише прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Чин освячення разом із парохом Ярославом Гринюком здійснив митрополит Володимир Війтишин. Парафія була заснована в 2004 році.

Урочистості розпочалися об 11:00 год. Після освячення в храмі розпочали першу Божественну Літургію.

З нагоди відкриття та освячення у мікрорайоні “Каскад” нового храму Св. Апостола Юди Тадея міського голову Руслана Марцінківа та секретаря міської ради Оксану Савчук нагородили подяками Папи Римського Франциска. Про це йдеться на сайті Івано-Франківської міськради.

“Для мене велика честь отримати подяку від Папи Римського Франциска та грамоти Верховного Архієпископа Києво-Галицького Святослава і Архієпископа і Митрополита УГКЦ Кир Володимира Війтишина. Це вираз великої довіри до нашої цілої команди, яку потрібно виправдати”, – висловилася секретар міської ради Оксана Савчук.

Також нагороду від Папи Римського Франциска, а  також від патріарха Святослава і митрополита Війтишина отримав іконописець храму, художник Василь Диндин.

Як розповів його колега по “мистецькому братству” Ігор Роп’яник, майстер завершив наполегливу дворічну працю над розписом новозбудованого храму Святого Апостола Юди Тадея.

Фото – Ігор Роп’яник.


Поділитися публікацією: