Поділитися публікацією:

В Управлінні патрульної поліції обіцяють ретельно перевірити факт і покарати порушників.

На редакційну пошту КУРСу написали читачі, які зробили фото автомобіля патрульної поліції, припаркованого на місці для водіїв з інвалідністю біля супермаркету “МЕТРО” у Франківську. Фото зроблені сьогодні, 2 липня, о 19:14.

“Нещодавно Патрульна поліція Івано-Франківська неодноразово публікувала пости про штрафи за паркування під заборонними знаками, в т. ч. на місцях для інвалідів. проте, виглядає, ПДР призначені тільки для громадян, а не для правоохоронців. Ось приклад: патрульна машина спокійно стоїть на місці для інвалідів, а сам екіпаж тариться в магазині. Прикро, що ті, котрі мали б дбати за профілактику порушень ПДР, самі їх порушують…” – йдеться в листі.

КУРС звернувся до патрульної поліції за коментарем.

“Інформацію про цю подію передали у відділ моніторингу, який встановить обставини справи та особу водія. В Управлінні патрульної поліції об`єктивно розглянуть подію і перевірять всі деталі, а також буде вжито відповідних заходів. По завершенню повідомимо про результати”, – запевнили в прес-службі Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області.


Поділитися публікацією: