Поділитися публікацією:

Місто Яремче на Івано-Франківщині, отримало першу частину фінансування з державного бюджету, для побудови нових очисних споруд для водойм, інформує Яремчанський вісник.

Ця проблема на Прикарпатті назріває вже давно, адже наявні системи, були збудовані ще у 1959 році, тому не виконують повною мірою своє призначення завданням.

Представник субпідрядної організації “MA Engіneering” Руслан Харів зазначив:

“Втілення цього проекту дасть можливість не скидати забруднені стоки у водні мережі міста. Це дуже позитивно відобразиться на екологічному навантаженні Яремча та прилеглих селах, де є водозабори. Наразі ми отримали перший платіж, тож проводимо закупівлю обладнання й будівельних матеріалів”,  – розповів він.

Руслан Харів також повідомив, що будівництво станції потребує сприятливих кліматичних умов, адже в морози буде складно здійснити якісну заливку бетону й підводити мережі. Планується використання перевірених Європою новітніх технологій будівництва:

“Єдиною проблемою, яку ми зараз з керівництвом міста вирішуємо, є реконструкція насосної станції й підведення каналізаційних мереж. За безперервного фінансування, ми плануємо ввести очисну станцію в експлуатацію, до кінця жовтня 2019 року. Так, жителі міста не матимуть необхідності використовувати септики біля дому, а зможуть одразу з господарства врізатися в колектори й відводити в одне місце всі каналізаційні стоки”, – інформує Харів

Роботи з будівництва буде виконувати генеральний підрядник — ТОВ “Промцивільбуд-М”.

Фото – ілюстративне

 


Поділитися публікацією: