Поділитися публікацією:

Загалом ситуація на дорогах Прикарпаття залишається контрольованою, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Про те, що в Городенківському районі у снігових заметах на дорозі застрягли великі вантажівки, повідомили в телеграм-чаті 112.

“Рух паралізовано, розкопуємо дорогу. На Городенку наразі рух перекритий!” – прокоментували очевидці фото з дороги.

Подібна ситуація на іншій автотрасі державного значення – “Івано-Франківськ – Львів”. Тут фури скупчилися і застрягли також через ожеледицю.

Тим часом Івано-Франківська ОДА звітує, що “загалом ситуація на дорогах Прикарпаття залишається контрольованою”.

Оперативну інформацію щодо стану автошляхів в Івано-Франківській області станом на 14.00 оприлюднила прес-служба ОДА.

Так, у Тлумацькому районі технікою прочищено дороги, що дало можливість повністю уникнути труднощів щодо виїзду на маршрут громадського транспорту.

В Снятинському районі дороги прочищені, однак у зв’язку зі снігопадом та сильним вітром існує загроза утворення переметів та налипання снігу.

У Городенківському районі погодні умови наразі перешкоджають підрядним організаціям якісно і ефективно проводити очистку дорожнього полотна. У разі зниження швидкості вітру оперативно буде проведено очищення місцевих доріг від снігу, обіцяють чиновники.

Рятувальники натомість обіцяють ожеледицю на дорогах. Відповідне попередження кілька годин тому оприлюднило управлінння ДСНС в Івано-Франківській області.

Станом на 16.00 проїзд відновили, поінформували читачі КУРСу в мережі. “Вже можна проїхати, тільки що автобусом їхав туди, фура стоїть збоку, є трактор, який допомагає машинам виїхати, бо на тому місці сильний перемет”, – повідомив Василь Олексюк.


Поділитися публікацією: