Поділитися публікацією:

В Івано-Франківській області снігоочисна техніка працює цілодобово. Проїзд на дорогах державного значення, попри сильні снігопади, забезпечений.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

“На дорогах державного значення Івано-Франківської області проїзд забезпечений. Снігоочисна техніка працює цілодобово і безперебійно. Для розчищення трас задіяно 71 механізм, зокрема 29 піскорозкидачів та 28 грейдерів. А також 125 працівників та 2 – в режимі чергування. Використано 103 т солі та 342 т піщано-сольової суміші”, – йдеться у повідомленні.

Минулої доби найбільше проблем виникало на дорогах Н-10 Стрий – Мамалига: підйом біля сіл Павлівка та Боднарів), а також на Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль: біля Острині та Олеші.

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області просить водіїв без потреби не виїжджати на своїх авто.

На сайті Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області розміщена інформація про найважчі ділянки доріг для розчищення від снігу та проїзду великовагового транспорту, на яких можливе тимчасове обмеження руху та розміщення тимчасових дорожніх знаків в осінньо-зимовий період при ускладненні погодних умов на автомобільних дорогах загального користування державного значення на окремих аварійно-небезпечних ділянках.

Нагадаємо, на Прикарпатті третій день тривають сильні снігопади.


Поділитися публікацією:
Теги: