Поділитися публікацією:

Рядові партійці “Блоку Петра Порошенка” Тернопільської області пішли проти свого керівництва і особисто проти голови Тернопільської райдержадміністрації Олександра Похилого, який є ставлеником не лише Порошенка, а й особисто голови ОДА Барни.
Вони звинуватили керівництво партії в шахрайстві та спробах сфальсифікувати вибори до ОТГ, які відбудуться вже у цю неділю, 23 грудня.
Мова йде про Білецьку громаду і кандидата на голову від “БПП” Дмитра Малика. За твердженням Тернопільської районної організації партії ” БПП Солідарність”, він вдається до кримінальних методів – під порукою Олександра Похилого, у вечір виборів у селі Біла планує вимкнути світло та підкинути додаткові бюлетні з “галочками” біля імені порошенківця Малика.
Партійці звертаються навіть до міністра внутрішніх справ Авакова та відкрито називають своїх же людей злочинцями.

Автор поста у мережі Фейсбук Галина Юрса є головним редактором Тернопільської районної радіокомпанії “Джерело”. І зовсім нещодавно на своїй сторінці у Фейсбук вона активно піарила Похилого. А сьогодні перша штовхає його зі скелі.
Схоже, що “Блок Петра Порошенка” на Тернопільщині починає сипатись та розколюватись, як колись “Партія регіонів”. І навіть приїзд самого Гаранта їм не допоміг.
Бо ж з корабля, який почав тонути, щури тікають першими…

Джерело: http://vkursi.te.ua


Поділитися публікацією: