Поділитися публікацією:

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 № 427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства» (зі змінами) та від 20.06.2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»» (зі змінами) розпочато реалізацію проекту по наданню батькам новонароджених натуральної допомоги.

На мою думку, це класна ідея, роздавати при народженні дитини такі бебі бокси. Потрібно ще доопрацювати деякі моменти і взагалі супер буде!
Дякуємо за такий пакунок малюка, який ми забрали якраз на саме свято Миколая” , – з таким описом Іванна Шершень оприлюднила свій критичний  відеоогляд.

>

Нагадаємо, що згідно з новою ініціативою Кабміну, кожна мама або будь-який інший законний представник новонародженої дитини, якого виписують з пологового будинку починаючи з 1 вересня 2018 року, повинен отримати при виписці одноразову натуральну допомогу, яку називають українським бебібоксом від держави або Пакетом малюка.

Згідно з пунктом 9 Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакет малюка», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 (зі змінами), якщо в день виписки новонародженої дитини в пологовому будинку з якоїсь причини буде відсутня допомога «Пакет малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви одержувача допомоги «Пакет малюка» організовує видачу такого потрібного набору речей для догляду за дитиною.

Отже, кожна мама, яка буде виписуватися з пологового будинку з 1 вересня 2018 року, може звернутися з письмовою заявою про отримання одноразової натуральної допомоги «Пакет малюка».

Для цього їй треба буде заповнити бланк заяви, який їй видадуть у місцевому структурному підрозділі з питань соціального захисту населення. Крім того, заяву можна подати безпосередньо в пологовому будинку.

Заява буде передано на розгляд структурному підрозділу з питань соціального захисту населення, який і забезпечить надання «Пакета малюка» одержувачу за місцем проживання.

Джерело


Поділитися публікацією: