Поділитися публікацією:

Ключі від нових службових автомобілів сьогодні, 26 грудня, отримали кінологічні підрозділи поліції в 15 областях та криміналістичні служби в 14 областях України. Серед них – кінологічна та криміналістична служби прикарпатської поліції.

У церемонії передачі транспортних засобів взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та глава Національної поліції України Сергій Князєв, пише “Галка” з посиланням на прес-службу поліції в області.

 

 

“Відтепер у кожному обласному кінологічному центрі буде спеціально обладнаний автомобіль. Співробітники цієї служби разом зі своїми напарниками демонструють ефективну роботу у різних напрямках службової діяльності, зокрема – під час пошуку вибухівки, розшуку та затриманні злочинців, правопорушників і навіть під час порятунку людей задіються кінологи зі службовими собаками”, – зазначив Князєв.

Транспорт для криміналістів доукомплектований криміналістичним валізами, камерами, фотоапаратами, ноутбуками, принтерами, планшетами, ліхтарями зі світлофільтрами та освітлювачами.


Поділитися публікацією: