Поділитися публікацією:

29 грудня четверо жінок Снятинського району отримали державні нагороди – посвідчення про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудні знаки.

Відповідно до Указу Президента України від 07.12.2018 року №416/2018 перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак за участі начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляни Миронюк посвідчення «Мати-героїня» вручили Заграновській Валентині, Мартинюк Богдані, Томашовській Наталії, Шкурган Марії.

“У цих сім’ях батьки прикладають максимум зусиль для створення сприятливих умов для виховання дітей та всебічного їх розвитку, здобуття ними освіти, розвитку їх інтелектуальних та творчих здібностей, формування в них високих духовних цінностей, морально-етичних норм. Діти виховуються на засадах традицій української родини, де поважають і шанують старших. Діти завжди пам’ятають своє рідне гніздечко, з якого випорхнули в самостійне доросле життя і завжди звертаються за порадою до своїх батьків, повертаються до рідної батьківської оселі”, – йдеться у повідомленні.

На завершення вручень перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак склав низький уклін і пошану матерям-героїням за недоспані ночі, за нелегкий труд, за материнську самовідданість, за зразкове виховання справжніх громадян нашої Держави та захисників Вітчизни, які прикладають всі свої знання та зусилля для розбудови та процвітання рідної неньки України.


Поділитися публікацією: