Поділитися публікацією:

ТОВ “Сучасні вантажівки” (Київ), що входить до складу великого українського Автомобільного холдингу АВТЕК, перемогло в тендері на поставку комунальному підприємству “Електроавтотранс” 12 низькопольних великих міських автобусів, запропонувавши автобуси Guleryur Cobra GD 272 LF виробництва Туреччини за 65,995 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 70,8 млн грн.

Згідно з результатами відбувся в четвер у системі Prozorro аукціону, початкову пропозицію переможця становило 70,632 млн грн., пише Фіртка з посиланням на ukrrudprom.com.

В аукціоні також брали участь ТОВ “Авто-Регіон” (Київ), яке пропонувало аналогічні турецькі автобуси спочатку за 70,8 млн грн і знизивши ціну в ході торгів до 66 млн грн.

Третім учасником торгів було ТОВ “Автоград-2007” (Черкаси), яке пропонувало автобуси Isuzu Citiport, також вироблені в Туреччині. Остаточна пропозиція ціни склало 69,92 млн грн.

 

Згідно техусловиям, повністю з низькою підлогою автобуси довжиною не менше 11,9 м повинні бути випущені не раніше 2018 року, відповідати екологічному стандарту Євро-5, пасажиромісткістю 94 чоловік при 26 сидячих (в тому числі пріоритетних категорій).

Термін поставки – до 1 березня 2019 року.

Українські виробники автобусів і їхні дилери заявки на тендер не подавали.

У той же час ТОВ “УКРЄВРОМАЗ” – офіційний дилер білоруського Мінського автозаводу звертався до тендерного комітету зі скаргою на дискримінаційні умови тендера, зазначивши, що в техумови детально прописаний саме автобус Guleryur Cobra GD 272 LF. Однак скарга була залишена без розгляду.

Як повідомлялося, в 2018 році корпорація “Богдан” виграла тендер на поставку в Івано-Франківськ 24 великих автобусів “Богдан”, які до сих пір надходять в місто.


Поділитися публікацією:
Теги: