Поділитися публікацією:

Станом на 6 січня дороги державного значення – в проїзному стані. Протягом доби не припинявся снігопад, хуртовини. На Яблуницькому та Вишківському перевалах випало до 50 см снігу.

У таких умовах підприємства, що відповідають за експлуатаційне утримання автошляхів, працювали в посиленому режимі. Диспетчерська служба САД контролювала ситуацію, пише Фіртка із посиланням на прес-службу САД.

Так, о 23 год надійшло повідомлення, що на М-12 Стрий – Тернопіль – Знам’янка біля села Лопушня фура перешкоджає руху транспорту. Техніка Рогатинської філії Облавтодору ліквідувала затор упродовж години.

О 2 год ночі утворився затор на підйомі, межа з Львівською областю, дороги Н-10 Стрий – Мамалига. Грейдер і піскорозкидач ПБС оперативно виїхали і забезпечили проїзд. Не виникало проблем на інших підйомах дороги, а зокрема біля Боднарова. Важковаговий транспорт, згідно рекомендацій, дислокувався в місцях відстою. Таким чином не створювали водії собі проблем та іншим учасникам дорожнього руху.

На дорозі Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль проїзд забезпечила техніка Городенківськоі філії Облавтодору. Як і на ділянці Р-24. На інших ділянках цієї дороги працювала техніка Коломийськоі, Косівськоі та Верховинської філій. Так само – на Р-62 Криворівня – Чернівці. Дорога проїзна, в засніженому стані. Н-09 Мукачеве – Львів обслуговувала ПБС. Значна частина цієї дороги – в чорному, мокрому стані.
Забезпечено проїзд і на територіальних дорогах області.

Місцеві дороги не підпорядковуються САД. За них відповідає ОДА. Разом із органами місцевої влади та підрядними організаціями там дбають про забезпечення проїзду. Зокрема, незважаючи на хуртовини, є проїзд у гірському Рожнятівському районі, аж до Осмолоди.


Поділитися публікацією: