Поділитися публікацією:

Івано-Франківське регіональне відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціація міст України” запрошує сім’ї з Івано-Франківська стати партнерами проекту “Розвиток громад” Корпусу Миру США в Україні за участю волонтерів.

Необхідною умовою проекту для залучення волонтера є спільне проживання його з сім’єю протягом 3 місяців в Івано-Франківську, щоб завдяки невимушеному спілкуванню з членами родини краще адаптуватися до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати українську мову.

Сім’я, яка прийматиме волонтера, буде мати виняткову можливість познайомитись з американською культурою, вивчити англійську мову через активне спілкування з її носієм та налагодити міжнаціональний діалог.

Сім’я, яка приймає волонтера, не несе жодних фінансових витрат. Вартість за харчування та спожиті комунальні послуги відшкодовуються волонтером шляхом здійснення щомісячних внесків до сімейного бюджету.

Запрошуємо сім’ї стати партнерами проекту “Розвиток громад” та отримати незабутній досвід. За детальною інформацією просимо звертатися до контактної особи: Торконяк Діана, тел.: (050) 44-75-788, (099) 75-33-884. Електронна адреса: if.rv.amu@gmail.com


Поділитися публікацією:
Теги: