Поділитися публікацією:

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду два протоколи про адміністративні правопорушення, складені стосовно депутата Івано-Франківської міськради за вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів.

Протоколи про адміністративні правопорушення, складені за недотримання вимог Закону України “Про запобігання корупції” щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, повідомляє прес-служба НАЗК.

Два протоколи про адміністративні правопорушення складено стосовно депутата Івано-Франківської міської ради Олександри Федорук, яка не повідомила про наявний у неї реальний конфлікт інтересів та проголосувала за відведення земельної ділянки суб’єкту господарювання, у якому сама ж є учасником.

Таким чином, депутат вчинила адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Передача протоколу до суду є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку, зазначає НАЗК.

Олександра Федорук – депутатка Івано-Франківської міської ради від політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”.

НАЗК почало перевірку щодо депутатки Івано-Франківської міськради – Олександра Федорук на сесії проголосувала за відведення земельної ділянки для ТОВ “ЮТІМ”.


Поділитися публікацією: