Поділитися публікацією:

Станом на 8.00 год 10 січня дороги державного значення – в проїзному стані, здебільшого – з чорним покриттям, крім Р-24, Р-62, Р-21 у гірських районах. Про це повідомили в службі автомобільних доріг Івано-Франківської області.

Як повідомляють у відомстві, скарг до диспетчерської служби не надходило, а також обійшлося без ДТП, пише Фіртка.

“Техніка підрядних підприємств САД працювала в режимі чергування, за винятком перевалів, де після невеликого снігопаду розгортали замети й ліквідували слизькість. Загалом було задіяно 10 механізмів та 11 робітників, у режимі чергування відповідно – 41 та 73. Для виконання робіт із забезпечення проїзду використано 40 л бензину та 590 л солярки, 148 т піщано-сольової суміші. Протягом дня синоптики прогнозують до -9 морозу (в гірській місцевості), після обіду можливий невеликий сніг.

Для забезпечення транспортного сполучення між населеними пунктами, запобігання загрози виникнення позаштатних та непрогнозованих ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення у період очікуваного погіршення погодних умов підрядні організації, задіяні у зимовому утриманні автомобільних доріг (ТзОВ “ПБС” та ДП “Івано-Франківський облавтодор”), поінформовані про необхідність виконання заходів для недопущення виникнення ускладнень у русі транспортних засобів, пов’язаних із погодними умовами”, – йдеться у повідомленні.

Проведені додаткові узгоджувальні наради з керівництвом регіональних обласних комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо прийняття оперативних рішень.

У Службі автодоріг на період негоди призначили відповідальних працівників для координації дій, в тому числі із суміжними областями, Укравтодором, органами місцевої влади.

На фото дороги Н-09, Н-10 та Р-24.


Поділитися публікацією:
Теги: ,