Поділитися публікацією:

Учора ввечері надійшло півідомлення про те, що рятувальники нарешті знайшли туриста-лижника з Києва, який заблукав у горах.

Саном на 23:00 10 січня знайдено зниклого туриста, який заблукав 6 січня у районі гори Гимба, – йдеться у повідомленні ДСНС України.

Нагадаємо, учора рятувальники продовжували шукати туриста-лижника і, у зв’язку із сприятливими погодними умовами, до пошуків долучено авіацію ДСНС. Зокрема, в район пошуку вилетів гелікоптер Мі-8.

Додатково проводилося обстеження лісового масиву в районі загальнозоологічного заказника «Оса» групою волонтерів у кількості 6 чоловік та перевірка будиночків лісників та закинутих будівель на території Свалявського району працівниками Закарпатського обласного лісового та мисливського господарства у кількості 7 чоловік.

Рятувальники у складі 22 чоловік та 4 одиниць техніки проводили пошуки двома групами у двох напрямках: від заказника «Оса» в бік с. Вовчий та обстеження ущелин та впадин в районі заказника «Оса».

Також до пошуків залучили кінологів та собак від Мукачівського прикордонного загону та безпілотний летальний комплекс від чопських прикордонників.

За інформацією «Репортера» , 34-річний киянин Ігор Грищенко – досвідчений гірськолижник, добре екіпірований. У Києві працював професійним тренером. Також він президент української молодіжної асоціації екстремальних видів спорту.

Як ми вже повідомляли, турист, який заблукав у горах у Закарпатській області напередодні Різдва, у четвер дістався будиночка лісника і зателефонував до рятувальників.

Про це розповіла речниця ДСНС у Закарпатській області Наталія Батир в ефірі одного із телеканалів.

«Уже майже насамкінець вечора до нас на службу 101 зателефонував сам хлопець. Він повідомив, що перебуває в будиночку лісника. Зараз формується група, визначається, де саме знаходиться цей будиночок», – зазначила Батир.

За її словами, хлопець повідомив, що живий, поруч з ним – певні орієнтири, які дадуть рятувальникам і пошуковій групі визначити, де саме розташований цей будиночок, і вирушити йому на допомогу.

«Рятувальна група вже сформована і в ці хвилини вони вирушають на пошуки хлопця», – сказала речниця.

Джерело: zik.ua


Поділитися публікацією: