Поділитися публікацією:

Сьогодні, 3 жовтня, в Івано-Франківську активістки ГО «Мами Прикарпаття» прийшли у Департамент освіти та науки, щоб передати інформаційні плакати для кожної школи нашого міста.

“Це інформаційні плакати, на яких можна побачити права та обов’язки батьків та школи. Наша ГО часто займається роз’яснювальною роботою щодо прав батьків. Сьогодні ми маємо три плакати – це 45 примірників, всі вони будуть розміщені у школах Івано-Франківська. Ці плакати для того, щоб батьки знали свої права, і для того щоб вони розуміли межу, що можна робити, а що ні”, – каже Мар’яна Вершиніна, голова ГО “Мами Прикарпаття”.

Також були присутні батьки, яких обурює те, що їм забороняють заходити у школу. Мати дитини Полонська Вікторія каже, що у навчальному закладі батьків попередили, що з дітьми у школу заходити не можна.

“Ми з батьками з’ясували, що це незаконно. Я хочу завести дитину до школи, щоб перевірити, чи все добре. Можна просто зробити обліковий журнал, де батьки будуть розписуватися, що вони зайшли до школи”, – каже Вікторія Полонська.

Активістки поспілкувалися з керівництвом Департаменту освіти щодо доступу батьків до навчальних закладів.

“Всі батьки є учасниками навчального процесу, вони мають право відвідувати школу, але йде мова про те, щоб батьки не зривали навчальний процес. Було б доречно скласти графік, коли батьки зможуть відвідувати школи і, зокрема, спілкуватись з класним керівником. Якщо кожна мати зранку з дитиною зайде у школу, що тоді буде?”, – каже Ольга Шендрик, заступниця начальника Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.


Поділитися публікацією: