Поділитися публікацією:

Найсмачніші наїдки, народні традиції та багато капусти! 13 жовтня вже вчетверте пройде фестиваль капусти «Подяка Богу за врожай».

Якщо два перші свята капусти проходили в Обертині, то тепер фестиваль набув статусу мандрівного: Обертин передав естафету Гарасимові, а цього року на фестиваль гості зберуться в Яківці. Організатори, забігаючи наперед, кажуть, що наступного року дякувати Богу за врожай будуть у Жукові.

На гостей фестивалю чекає дегустація страв народної кухні, а саме – голубці і вареники з капусти, квашенина і особлива весільна страва – приймана капуста, пиріжки, салати і навіть печиво з капусти.
Також учасники фестивалю вже традиційно демонструватимуть глядачам унікальні традиції та обряди Покуття. Кожне село може похвалитися своїми, неповторними піснями і традиціями. Ну і звісно, на фестивалі гості зможуть придбати стільки капусти, скільки їм потрібно.

Запрошуємо всіх бажаючих приїхати 13 жовтня на другу годину у с.Яківка (Тлумацький р-н). Місце проведення фестивалю – стадіон.

 


Поділитися публікацією: