Поділитися публікацією:

Сьогодні, 30 липня, бійці 10 окремої гірсько-штурмової бригади повернулись до Коломиї.

Зустріти героїв прийшли рідні, друзі та небайдужі містяни, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Полковник Збройних сил України, командир 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Василь Зубанич привітав бійців з поверненням та побажав витримки, здоров’я та мудрості.

«Хочу подякувати вам, за те, що ви не злякались та не втекли за кордон. За це вам низький уклін. Бажаю всім здоров’я і перемоги. Не миру чи перемир’я, а перемоги, адже це не ми прийшли з мечем»,- звернувся до бійців Зубанич.

Полковник також повідомив, що за ротацію троє бійців не повернулись додому – Олександр Маланчук, Микола Сорочук та Олексій Капустян. Загалом віддали своє життя за Україну 32 військовослужбовці коломийської «десятки».

21-річний боєць 109 окремого гірсько-штурмового батальйону Сергій Канаш розповідає, що це була його перша ротація, яка тривала 8 місяців. Зізнається, було важко, втім підтримка побратимів зробила його сильнішим.

«Запам’ятались перші два тижні, нам дозволили облаштуватися і ось були сильні обстріли. Противники обстрілювали позиції з міномету калібру 82 мм. Було страшно, але поряд зі мною хлопці, які не перший день на війні, вони допомогли підготуватись до обстрілів. Ми здружилися і підтримували один одного завжди, як одна велика сім’я. В такі моменти, я не відчував, що знаходився на передній лінії»,- ділиться боєць.

Опісля урочистостей, бійців нагородили почесними відзнаками. 


Поділитися публікацією:
Теги: