Поділитися публікацією:

Про це під час оперативної наради розповів директор департаменту соціальної політики

Василь Семанюк, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

З початку карантину, пенсіонерам та людям з інвалідністю, які не мають права на пенсії, виділили по тисячі гривень. Таких осіб в Івано-Франківську є 2 928.

Також допомогою скористалося 1 194 франківських підприємців, які мають дітей до десяти років. Загальна сума допомоги 12 млн.

“З 1 липня набула чинності постанова, яка змінює умови двох видів надання соціальної допомоги. Зокрема, допомога на дітей одиноким матерям не призначається, якщо у складі сім’ї є працездатні особи, які досягли 18-річного віку; сім’я, яка здійснила покупку на 50 тисяч; якщо є два житла; у власності сім’ї є більше ніж один автомобіль, транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з дати випуску якого минуло менше ніж 15 років”, – додав він.

Крім того, міський голова Руслан Марцінків доручив опрацювати питання виплати допомоги сім’ям, в яких є померлі від коронавірусної інфекції. В Івано-Франківську це 75 осіб.

“Треба опрацювати це питання. Сім’ям треба виплатити одноразову допомогу. Зрозуміло, в померлих є чоловік чи жінка, якщо нема, то є діти. Треба допомогти”, – наголосив міський голова.


Поділитися публікацією:
Теги: