Поділитися публікацією:

В Україні з травня перевіряють всі підприємства-постачальників послуг

Сьогодні в країні діють 373 постанову КМУ, за якими сім’ям з боргами можуть анулювати субсидії. З такою заявою в ефірі українського телеканалу виступив заступник міністра соцполітики України Віталій Музиченко.

Представник відомства нагадав про те, що українці отримували субсидії двох видів, готівкову і безготівкову. Готівкову одержувачі державної допомоги отримували разом з пенсією, безготівкову – за допомогою Ощадбанку на карту або в відділенні банків. До кінця минулого опалювального сезону пільговик міг самостійно вибрати форму отримання субсидії. З початку травня року робиться запит по кожному підприємству-постачальнику послуг, і проводиться аналіз, чи оплачував пільговик, який отримував готівку, комунальні послуги. У разі добросовісної виплати, він має право на подальше отримання готівки виплат. Якщо ж у пільговика є заборгованості, його переводять на безготівкову форму. Якщо заявник виплатити всі свої борги, він зможе звернутися із заявою та знову повернути готівкову форму. , інформують Економічні новини.

Відзначимо, раніше в Міністерстві соціальної політики розповіли про те, що навіть якщо пільговик не отримував виплати в літній період, це не означає, що йому анулювали виплати. Сім’ї, яким переоформили державну допомогу, продовжать виплачувати субсидії з початком опалювального сезону.


Поділитися публікацією:
Теги: