На Прикарпатті батьки протестують проти дистанційного навчання у школах

Поділитися публікацією:

Деякі регіони Івано-Франківської області опинилися у червоній зоні карантину.

Проти дистанційного навчання протестують на Прикарпатті, деякі регіони якого опинилися у червоній карантинній зоні через поширення коронавірусу.

На Косівщині батьки школярів вимагають, аби діти таки пішли до школи. Зібрали сотні підписів. Вони пояснюють, що в цьому гірському районі поганий інтернет, у багатьох родин старі гаджети, в які неможливо завантажити необхідні для онлайн-уроків програми.

Слід зауважити, що від початку нового навчального року школи Косівщини так і не відкрилися, бо район вже четвертий тиждень опиняється у червоній зоні через високу захворюваність на коронавірус. Суворий режим карантину має триватити там ще щонайменше півтора тижні.

Чиновники зважати на підписи і вимоги батьків не збираються. Вони заявляють, що діти підуть до школи, лише тоді, коли уряд скасує у районі суворий карантин. 

Як повідомлялося, нові карантинні зони від понеділка, 7 вересня, почали діяти в Україні. У червоній зоні залишаються міста Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Косівський та Тисменицький райони на Прикарпатті. У цих регіонах навчання у школах проводять дистанційно.


Поділитися публікацією: