Поділитися публікацією:

У комітеті Верховної Ради із національної безпеки обговорили можливість створення Тимчасової слідчої комісії у так званій справі “вагнерівців” – зараз із цього приводу ведуться консультації

Про це повідомив голова комітету Олександр Завітневич в інтерв’ю “РБК-Україна“, передає Depo.ua.

На його думку, ситуацію з “вагнерівцями” роздмухують, щоб тримати суспільство в напрузі і звинувачувати розвідувальні органи.

“Зараз консультуємося про те, чи буде сенс в цій ТСК. Тому що багато інформації, яку ми б запросили, має такий гриф секретності, до якого не маємо доступу”, – пояснив Завітневич.

Нагадаємо, петиція щодо ТСК по справі “вагнерівців” за шість днів зібрала всі голоси.

Довідка: 29 липня в Білорусі затримали банду російських найманців, серед яких є бойовики з Донбасу.

5 серпня президент України Володимир Зеленський звільнив Василя Бурбу з посади начальника ГУР, а на його місце призначив Кирила Буданова.

14 серпня Олександр Лукашенко, який де-факто виконує обов’язки президента Білорусі, віддав затриманих під Мінськом “вагнерівців” Росії.

17 серпня народний депутат України Олексій Гончаренко звинуватив оточення президента України Володимира Зеленського у зливі ворогам секретної інформації про таємну спецоперацію українських спецслужб із затримання російських бойовиків у Білорусі.

18 серпня головний редактор видання “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов заявив, що Володимир Зеленський звільнив начальника ГУР МО Василя Бурбу за вимогу розслідувати провал операції із захоплення “вагнерівців”, відкладеної главою ОП Андрієм Єрмаком.

18 серпня Яніна Соколова оприлюднила перший аудіозапис “вербування” Службою безпеки України найманця ПВК “Вагнера”.

6 вересня народний депутат Володимир Ар’єв оприлюднив протокол СБУ з прізвищами “вагнерівців”, а також їхні квитки на рейс до Стамбула.

7 вересня на сайті Ради з’явилась петиція родичів загиблих воїнів з вимогою створити ТСК щодо справи “вагнерівців”.


Поділитися публікацією:
Теги: