У Чернігові відбулися перші дві гонки в рамках Чемпіонату України з біатлону

Поділитися публікацією:

Цьогоріч представництво на Чемпіонаті України було потужним, адже у Чернігів приїхала основна збірна з біатлону, за виключенням декількох спортсменів: капітан чоловічої збірної Дмитро Підручний та Валентина Семеренко пропускали ці змагання через те, що зовсім скоро вилітають на шоу-гонку City Biathlon, що відбудеться у німецькому Вісбадені 27 вересня. Ще дві спортсменки – Віта Семеренко та Юлія Журавок пропускали гонку через невеликі проблеми зі здоров’ям.

У перший загальний день спортсмени змагались у спринтерській гонці. Найсильнішим серед чоловіків став Артем Прима. Другим фінішував Богдан Цимбал. Трійку призерів замкнув Андрій Доценко. У дівчат найкращою виявилась Олена Підгрушна. Друге місце посіла Анастасія Меркушина, а третє – Анна Кривонос.

Наступного дня біатлоністи змагалися у гонці переслідування. Перемогу святкував Артем Тищенко, друга позиція у Богдана Цимбала, третя у Руслана Ткаленка. У жіночій гонці першою фінішну пряму перетнула Дар’я Блашко. Слідом за нею фінішувала Анастасія Меркушина, а третьою стала Анна Кривонос. Варто зазначити, що чемпіони України в спринтерській гонці – Артем Прима та Олена Підгрушна участі у перегонах не брали.

Сьогодні, 24 вересня, у спортсменів день відпочинку, а у наступні змагальні дні біатлоністи боротимуться за нагороди у масових стартах та змішнаній естафеті.

Володимир Могильняк для Вільне.Інфо з Чернігова

Поділитися публікацією: