Поділитися публікацією:

Tanja Kucenko вже декілька років бореться за своє житття. Витрати на лікування дуже великі, тому жінка вкотре звертається за допомогою.

“Ми всі родиною були в шоці,коли всі метастази перетворилися в щось типу фіброзу матового скла в легенях і в жировий гепатоз в печінці. Але це правда. В мене є всі заключення КТ, які показують як кожного місяця змінювалася ситуація в кращу сторону. Таргетний препарат “Ібранс” ідеально мені підходить, але скільки він буде діяти ніхто точно не знає, це новий препарат. Можливо це й навіть 10 років, якщо повезе. Але не все так райдужно, бо я постійно в стресових ситуаціях зі збором коштів, мені їх не хочеться, але я не маю вибору, КТ кожних три місяці. Це важко все. Держава закупляти не буде…Ціна трішки має бути нижчою, по знижці 37000 грн.

За своє життя я пройшла дві операції, 13 курсів хімії та 27 курсів таргетом “Ібранс” та гормонотерапія 8 років майже. Я жива, і це головне, наслідками лікування є багато хронічних, лімфостаз руки, надмірна вага та ще багато різного…Ці страждання не повинна проходити будь-яка інша жінка, нам вистачає пологів. Але ніхто не знає як точно побороти рак. Я надіюсь на те, що я буду якимось неймовірним чином справлятися зі збором, так як мені це вдавалося дотепер. Тому я постійно звертаюся до журналістів і вже їм набридла, розумію …, пишу статті, плюсики, репости, це все дуже важливо, щоб більше людей побачило і хтось відгукнеться.

Дякую 🌹 за підтримку усіх,хто допомагає будь-яким видом допомоги, коментар, репост, посильна допомога. Я вірю,що поки я буду триматися, то ліки винайдуть все-таки від будь- якого виду раку, і ця біда для людей зникне з лиця землі, молю Бога про це!

Життя в діагнозі РАК- це страх невідомості завтрашнього дня , я живу давно сьогоднішнім, іноді біль фізична чи психологічна, паніка і відчай. Але найгірше в цій ситуації, це те що твоє життя залежить від грошей, від великих грошей кожного місяця.

Я буду боротися до останього за своє життя!”

Приватбанк 5168757408871814 або 5168755106641083 Куценко Тетяна


Поділитися публікацією: