Поділитися публікацією:

Криптовалюта –  ресурс фінансових можливостей у руках злочинного світу. Дедалі частіше криптовалюта та фінансові операції пов’язані з нею, використовуються для вчинення різноманітних злочинів, це пов’язано з анонімністю транзакцій у всій системі блокчейн.

Неможливість відслідкування реального джерела надходження та переправлення коштів є справжнім скарбом для всіх тих поза законом, що здобувають собі засоби для існування шляхом збуту та продажу наркотиків, зброї, викрадених цінностей та грошей, торгівлі людьми, органами, відмивання коштів з використанням владних повноважень та інших нелегальних дій. Саме для них, в першу чергу, є цікавим біткойн як невідслідковувана та ізольована від уряду валюта з реальним механізмом збереження особистої інформації  покупця та продавця.

Одним із вирішенням цієї проблеми, може стати детальний аналіз та оцінка впровадження ринку криптовалюти в Україні, що дозволить прийняти вірне рішення щодо правового аспекту врегулювання відносин у даній сфері фінансової діяльнсті.


Поділитися публікацією: