Коломийська освіта витратила 25 тис грн на полив дев’яти дерев

Spread the love

У Коломийському ліцеї №1 мали би вирости «золоті» туї або почати плодоносити чарівні плоди, бо на полив дерев, минулого року, заклад витратив біля 1000 м.куб води.

На черговому засіданні виконкому, у січні 2020 року, міський голова Коломиї Ігор Слюзар спитав у головного освітянина міста – Любомира Бордуна про те, чому в першому ліцеї на одного учня витратили вдвічі більше води, ніж у інших навчальних закладах.

Начальник освіти відповів, що на території першого ліцею посадили дерева і посіяли газон та ціле літо поливали їх.

«Ви знущаєтеся чи що?», – відреагував на таку відповідь міський голова Ігор Слюзар.

Дійсно, у 2019 році Коломийський ліцей №1 використав вдвічі більше води на свої потреби ніж інші навчальні заклади – 2281 м.куб на загальну суму 57,36 тис грн. За попередні роки ліцей спожив біля 1000 м.куб води щорічно.

Отже, полив дерев та газонів у Коломийському ліцеї №1 обійшовся міському бюджету у понад 25 тис грн. Це при тому, що висадили лише дев‘ять туй та засіяли біля 250 м.кв. газону, на які витратили біля 3 тис грн.

Наразі невідомо чи хтось поніс відповідальність за неефективне використання енергоресурсів.

Наскільки «зекономило» енергоресурси управління освіти Коломийської міськради у 2019 році можна ознайомитися у розслідуванні журналістів «Вільне.ІНФО» «Коломийська освіта: “зекономили” на енергоресурсах».

Вільне.ІНФО

Related Posts