КВУ презентував карти потенційних конфліктів інтересів депутатів Коломийської міської ради. ІНФОГРАФІКА

Spread the love

Коломийським журналістам презентовали карти потенційних конфліктів інтересів депутатів Коломийської міської ради. В них відображені фізичні-особи підприємці та підприємства, де депутати та члени їх сімей є власниками або керівниками. 

Презентація відбулася сьогодні під час прес-конференції голови Івано-Франківської обласної організації “Комітет виборців України” (далі – КВУ) Максима Лисюка та керівника проектів обласної організації КВУ Сергія Гайдея. Прес-конференцію провел на тему “Запобігання та регулювання конфлікту інтересів в міських радах міст обласного значення Івано-Франківської області” в  рамках проекту “Моніторинг декларацій  та перевірка стилю життя депутатів місцевих рад в Івано-Франківській області”.

Всіх депутатів Коломийської міськради згрупували за галузями.

Лише 9 депутатів міськради не мають потенційного конфлікту інтересів.

Найбільше конфліктів за галузями мають: у сфері торгівлі (11 депутатів), громадській діяльності (10 депутатів), оренди (8 депутатів), будівництві (7 депутатів), комунальній сфері (6 депутатів).

У даному випадку йдеться лише про потенційний конфлікт інтересів, який визначений ЗУ “Про запобігання корупції” від 14.10.2014 року.

Мається на увазі наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Джерело:dzerkalo.media

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *