За якісний та дешевший ремонт дороги відкрили кримінальне впровадження, а за халтуру – Ні (відео)

Spread the love

У грудні 2016 року коломийське КП “Полігон-Екологія” отримала аванс, а це 690 тис.грн., на капітальний ремонт частини дороги по вул.Міцкевича. Тоді, в грудні місяці, комунальне підприємство вирішило закупити лише матеріали, а ремонтні роботи розпочати за сприятливих погодних умов. Тому капітальний ремонт дороги зробили у березні – квітні 2017 року.

Проте поліція відкрила кримінальне впровадження за нібито невиконані ремонтні роботи дороги по вул.Міцкевича комунальним підприємством “Полігон-Екологія”.

Цікавим є те, що частину дороги по вул.Міцкевича у грудні 2016 року робила також приватна фірма “Явсон”. По при всі зауваження Відділу управління комунальним майном Коломийської міськради щодо якості ремонту дороги цією фірмою Департамент з будівництва та архітектури ІФ ОДА таки приймає роботи у ПФ “Явсон” та сплачує їй гроші за ці роботи. Про це ви можете переглянути в попередньому сюжеті “Гроші освоїли, а дорогу зробили “аби як”?” від Вільне.ІНФО або в сюжеті телеканалу ICTV – “В Коломиї дорожники закатали у асфальт люки та кілька мільйонів гривень.”

Проте поліція не вбачає порушень і не поспішає відкривати кримінальне впровадження на фірму “Явсон”.

За скільки і як зробили капітальний ремонт дороги вул.Міцкевича фірма «Явсон» та КП «Полігон-Екологія» – дивіться в нашому сюжеті.

Related Posts