Зарплати топ-керівників УКГ Коломийської міськради у 2018 році

Spread the love

У грудні 2017 року Коломийська міська рада здійснила чергову зміну у структурі апарату міськради – відділ управління комунального господарства перейменували в управління комунальним господарством.

Нагадаємо, метою діяльності управління комунального господарства Коломиї (УКГ) є забезпечення на території міста державної політики комплексного розвитку комунального господарства в сфері благоустрою міста та створення умов щодо утримання, відновлення і захисту сприятливого  для життєдіяльності населення середовища, захист довкілля, створення умов для реалізації прав іншими суб’єктами у сфері благоустрою міста.

Ефективність роботи УКГ Коломийської міськради можна оцінити, наприклад, по стану очищення тротуарів та доріг в зимовий період. Щороку коломияни скаржаться, що взимку неможливо пересуватися тротуарами через ожеледицю, а дорогами через погано прибраний сніг. Не виключенням став і 2018 рік.

Проте у січні-лютому минулого року топ-керівники УКГ Коломиї отримали 70-100% премії та надбавки за високі досягнення у праці. Ба більше, у начальника Коломийського УКГ Володимира Наливайко протягом 2018 року премії та надбавки становили 70-100% і це незважаючи на те, що у жовтні того року він отримав адмінштраф – 850 грн.  Коломийський міськрайонний суд визнав винним Володимира Наливайка у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.140ч.4КУпАП – порушення норм та стандартів, що стосується безпеки дорожнього руху, не вживання заходів щодо своєчасного відновлення безпечних умов руху.

«Вільне.ІНФО»  продовжує серію матеріалів про зарплати топ-чиновників Коломиї за 2018 рік. Журналісти з‘ясували скільки заробили топ-керівники Управління комунального господарства Коломийської міськради за 2018 рік. Про отримані зарплати топ-чиновників Коломийської міськради, Департаменту соцполітики та коломийських комунальників ви можете ознайомитися у матеріалах «Зарплати топ-чиновників Коломийської міськради у 2018 році»«Зарплати топ-чиновників Департаменту соцполітики Коломиї за 2018 рік» та та «Зарплати топ-комунальників за 2018 рік» які були підготовлено журналістами «Вільне.ІНФО».

На початку січня 2018 року в управлінні комунального господарства Коломиї було 17,5 штатних одиниць. Але на кінець року штатна чисельність збільшилася до 19,5 одиниць, з яких 7 посад є керівними.

У 2018 році керівники УКГ Коломийської міськради загалом отримали 1,19 млн грн заробітної плати, з яких половина суми – 527,27 тис грн становлять надбавки за високі досягнення у праці та премії.

Найменше минулого року заробила начальник юридичного забезпечення, квартирного обліку та майнових відносин Наталія Кошинець – 40,69 тис грн. Щоправда у управлінні комунального господарства вона почала працювати лише з вересня 2018 року. Її загальний оклад за чотири місяці склав 23,7 тис грн. Також вона отримала 9,10 тис грн надбавки за високі досягнення у праці, 6,6 тис грн преміальних та 1 тис грн матеріальної допомоги.

До липня 2018 року посаду начальника юридичного забезпечення, квартирного обліку та майнових відносин УКГ обіймала Ксенія Кермощук. Серед керівників УКГ вона торік найбільше отримала матеріальної допомоги – 49,07 тис грн у червні 2018 року та 30,38 тис грн у травні. За півроку роботи вона також отримала значні преміальні – 20,42 тис грн та надбавки за високі досягнення у праці. Варто зазначити, що загальнорічний оклад Ксенії Кермощук у 2018 році склав лише 14,0 тис грн. Загалом же у минулому році вона заробила 128,56 тис грн.

Ірина Остап‘юк та Володимир Бугай заробили у 2018 році майже однаково – 135,5 тис грн та 138,0 тис грн відповідно. Мало чим різняться отримані ними преміальні та надбавки у 2018 році. Остап‘юк минулоріч отримала 25,6 тис грн надбавки за високі досягнення у праці, а Бугай трішки менше – 24,06 тис грн. Також і преміальні у Володимира менші – 23,77 тис грн. У Ірини 26,91 тис грн. Проте Бугай отримав значно більше матеріальної допомогу у минулому році – 42,02 тис грн, а Остап‘юк лише 30,31 тис грн. Ірина Остап‘юк є начальником відділу документообігу, а Володимир Бугай займає посаду начальника відділу з питань благоустрою міста.

Також майже однакова заробітна плату у 2018 році була у начальника відділу обліку та фінансової звітності, головного бухгалтера Інни Лясковської та начальнику відділу економічного аналізу та планування Марії Микитук. Інна Лясковська минулого року заробила 160,95 тис грн, а Марія Микитук менше – 159,44 тис грн. Отримана ними матеріальна допомога, премії та надбавки за високі досягнення у праці також не суттєво різниться. Лясковська отримала 26,94 тис грн матеріальної допомоги, преміальних – 35,21 тис грн та 32,93 тис грн надбавки за високі досягнення у праці. Микитюк минулоріч отримала матеріальної допомоги 28,15 тис грн, преміальних – 33,60 тис грн та 32,55 тис грн за високі досягнення у праці.

Заступник начальника – головний інженер, начальник відділу реалізації інвестиційних проектів Віктор Волошенюк  у 2018 році заробив значно більше своїх колег по управлінню комунального господарства Коломиї. Його заробітна плата за минулий рік становила 191,98 тис грн, з яких 59,94 тис грн річний оклад. Також надбавка за високі досягнення у праці  – 36,54 тис грн, премія – 40,73 тис грн та 41,06 тис грн матеріальної допомоги.

Проте зарплата начальника УКГ Коломийської міськради Володимира Наливайка за 2018 рік значно відрізняється ніж у його підлеглих.  Також він отримав досить значну надбавку та преміальні.  У минулому році Наливайко отримав 64,27 тис грн надбавки за високі досягнення у праці, що майже на 10 тис грн більше ніж у міського голови Коломиї Ігоря Слюзара. Значно покращувати матеріальний стан протягом минулого року начальнику УКГ допомагала нарахована йому матеріальна допомога та інші виплати – 53,83 тис грн. Приблизно стільки ж отримав заступник міського голови з комунальних питань Богдан Федорук, який є його безпосереднім керівником. Також Володимир Наливайко минулого року отримував значні премії – 6,5-13,1 тис грн на місяць. Загалом же за 2018 рік він отримав 103,56 тис грн преміальних, що на 5 тис грн більше ніж у керуючого справами Коломийської міськради Тараса Кухтара. Загалом у 2018 році начальник УКГ Володимир Наливайко заробив 285,95 тис грн.

Нагадаємо, Богдан Федорук у 2015 році балотувався до Коломийської міської ради від партії «Самопоміч».

Підсумки

Не можна впевнено сказати, що в Коломиї комунальники нічого не роблять. Їхня робота не завжди є помітною та належно оціненою, при цьому вона не стає менш важливою для комфорту жителів нашого міста. Але надбавки за високі досягнення у праці та премії не можуть нараховуватися коли є явно не належно виконана робота, нехтування своїми прямими обов‘язками, а тим більше коли є рішення суду про визнання винних у адмінправопорушенні.

Наразі, начальник управління комунального господарства Коломийської міської ради Володимир Наливайко очолює «почесне» третє місце у номінації «Топ-премійований чиновник Коломиї 2018». І посуває на четверте місце у цьому заліку керуючого справами Коломийської міськради Тараса Кухтара.

Автор: Михайло Рогів, Євген Гапич

Related Posts